Helmepuu Helmepuu Helmepuu
HELMED, PÄRLID, EHETE TARVIKUD

Helmepuu poes on valikus helmed ja ehete tarvikud erinevate ehete valmistamiseks.

Loodan, et leiate endale Helmepuu lehtedelt meelepärased helmed ja helmetöödeks vajaliku.

Inspiratsiooniks

Vahel ei tule helmeid vaadates kohe mõtet, kus neid kasutada või vastupidi, on teadmine, mida tahaks teha, aga pole ideed, kuidas. Sellel leheküljel esitleb Helmepuu ehteid, mis on valmistatud peamiselt Helmepuu.ee poe kaubast, et anda ideid ja näidata, mida toredat on tehtud.

Kui soovid ka ise oma valmistatud ehteid teistele siin näidata, siis oled oodatud. Ainuke soov on, et oleks võimalikult palju kasutatud Helmepuu.ee poe tooteid. Seda selleks, et vaatajad saaksid soovikorral kergesti ka endale sarnase valmistada. Tore oleks, kui lisaksid ka lühikese valmistamise kirjelduse ja materjalide nimekirja.

 

Käekett

Käeketi valmistamiseks on kasutatud:  kullatud liblikas 42 mm, kuldne kett 3mm, 5 mm kuldne rõngas (paksus 1 mm) ja kuldne karabiinhaak 12x7mm

 

 

 

Sõrmus

Alati ei pea sõrmuse valmistamiseks kasutama spetsiaalset toorikut. Sõrmus ise on valmistatud antiikvasksest vahetükist, mis on väänatud sõrmuse kujuliseks. Kasutatud on erinevaid 6mm FP ja seemnehelmeid ning osad FP helmed on asetatud kellukesekujulistesse helmekübaratesse. Helmed on omavahel ja sõrmuse külge kinnitatud 0,2 mm tamiiliga. 

 

 

 

Suvised kõrvarõngad

 Kõrvarõngaste valmistamiseks on kasutatud 4mm kollaseid helmeid, mis on antiikvasksete nõeltega kinnitatud keti külge. Helmed on kaunistatud 5mm helmekübaratega ja kobara tippu on pandud kellukese kujuline helmekübar. Konksudeks antiikvasksed konksud. Lähemalt näed pilti siit.

 

 

 

Helmekorvikesed

Korvikesed on valmistatud antiikvasksetest ripats/ühendajatest. Sisse on pandud erinevaid seemnehelmeid ja FP helmeid, mis on omavahel ühendatud ja korvikese külge kinnitatud  0,2 mm tamiiliga. Korvike on kinnitatud konksude külge antiikvaskse ketiga. 

 

 

 

 

Kollane käekee 

Kee juures on kasutatud erinevaid antiikkuldseid kette, kollaseid oakujulisi helmeid, 4mm kollaseid helmeid, kollaseid seemnehelmeid ja FP helmeid. Ühes pundis on helmed kinnitaud helmenõeltega ühendusrõnga külge. Teised helmed on kinnitatud ripats/ühendajale helmenõeltega ja mõned helmekübara sisse. veel on kaunistuseks lisatud antiikkuldseid liblikaid ja lehekesi. Metallpallid on valmistatud klaashelmestest, mis on kaetud parajalt suurte helmekübaratega, mis katavad helmed pea täielikult. Kinniseks on antiikkuldne karabiinhaak. 

 

Kolmerealine käekee 1

Keed on valmistatud helmetraadile. Klaashelmestest on 4 mm lillad pärlmutterhelmed ja lillad tilgad. Metallhelmestest on kasutatud 4mm hõbedasi helmeid, hõbedasi torukesi ja hõbedasi vahehelmeid, Pärlipidurid on kaetud hõbedaste pärlipiduri katetega. Kinniseks on hõbedane kolmerealine magnetkinnis. 

 

 

 

 

Kolmerealine käekee 2

Käekee keed on tehtud antiikvasksele ketile, helmetraadile ja ehtenõeltega. Kasutatud on pruuni helmesegu, 6mm elevandiluu värvi klaashelmeid, 4mm rubiinpunaseid klaashelmeid ja kuldse sisuga seemnehelmeid kodustest varudest. Lisaks on kasutatud ka 5mm , 6mm ja 7mm helmekübaraid, 5mm ühendusrõngaid. Kinniseks antiikvaskne magnetkinnis. Suuremalt saad keed vaadata siit.

 

 

 

Käekee ketil

 Käekee on tehtud antiikkuldsele ketile. Helmed on kinnitatud peaga ant.vasksete ehtenõeltega. Kasutatud on filigraanseid metallhelmeid 10mm ja vurrikujulisi,  pruuni helmesegu, killud, opaliidi killud, laavakivi helmeid ja mõningaid helmeid kodustest varudest. Kinnituseks on tavaline T-kinnis. Lähemalt saad pilti vaadata siit.

 

 

 

 

Toredad sõstrakobarad

Sõstrad on punastest  6mm klaashelmestest, otstesse on pandud 1,6mm mustad seemnehelmed. Lehtedeks lehekesed ja üleval on oakujuline helmes. Ketiks antiikkuldne kett ja palliga vasksed kõrvarõngahaagid. Pilti saab lähemalt vaadata siit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pärlitega heegeldatud käekee

Käekee on heegeldatud 0,3mm hõbedase traadiga. Helmestest on kasutatud 10mm lõheroosasid klaaspärle, kreemikaid 6mm klaaspärle, 6mm ja 8mm siniseid klaaspärle. 5mm musti klaashelmeid, musti oakujulisi klaashelmeid. 3,6mm musti seemnehelmeid, läbipaistvaid 4 mm klaashelmeid, 3mm lõheroosasid klaaspärleid. Ja kindlasti on siin veel mõned helmed, aga enamus sai vast nimetatud. kinnituseks kuldne T-kinnis. Lähemalt saad pilti vaadata siit.

 

 

Ketiga kõrvarõngad

Kõrvarõngaste jaoks on kasutatud vaskseid konksusid, vaskseid aasaga ehtenõelu, vaskset ketti, vaskseid ühendusrõngaid. Helmestest on kolmnurksed läikega klaashelmed ja punased oakujulised klaashelmed. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helmesegu kobarad

Kõrvarõngaste tegemisel on kasutatud helmeid kreemikast klaaspärlite segust, pruunist klaashelmeste segust. Juurde on lisatud 6mm kuldseid filigraanhelmeid ja lihvitud pronks-musti helmeid. Helmed on kullatud peaga ehtenõeltega kinnitatud kullatud keti  külge ja kett kullatud kõrvarõngakonksude külge. Ehtenõela otsas on kuldne pärlipidur

 

 

 

 

 

 

Punane kee

Kasutatud on punast helmesegu, kuut rubiinpunast lihvitud klaashelmest, hõbedast ketti, ühte punast seemnekujulist helmest ja kahte mõralist läbipaistvat klaashelmest. Helmed on ühendatud hõbetatud ehtenõeltega. Lähemalt näed keed siit. 


Toode edukalt lisatud ostukorvi
[x] Sulge