Helmepuu Helmepuu Helmepuu
HELMED, PÄRLID, EHETE TARVIKUD

Helmepuu poes on valikus helmed ja ehete tarvikud erinevate ehete valmistamiseks.

Loodan, et leiate endale Helmepuu lehtedelt meelepärased helmed ja helmetöödeks vajaliku.

Tellimine

Püsikliendiks registreerimine

Helmepuu e-poes saab end registreerida püsikliendiks. Oste saate teha ka ilma registreerimata, kuid püsikliendiks registreerimine annab Teile mitmeid eeliseid ja lihtsustab järgnevate ostude sooritamist.

Registreerimisel edastatakse Teie meiliaadressile parool, mida saate sisselogimisel muuta. Püsikliendina saate sisestada oma andmeid, vaadata oma eelnevaid sisselogituna tehtud tellimusi ja jälgida veel postitamata tellimuste staatust. Sooritades tulevikus ostu Helmepuu e-poest , on Teie kontaktinfo infoväljad juba eelnevalt täidetud.

Püsikliendiks registreeritud kasutajana logige end alati enne ostude sooritamist e-poodi sisse , ainult nii kehtivad Teile püsisoodustused , mida arvestatakse kõikide postitatud tellimuste kogusummast, mis koosneb toodete ja transpordi maksumusest.  Samuti seotakse sisselogides ostukorv Teie kasutajakontoga, seega saate sama ostukorvi näha erinevates arvutites.

 

Soodustused

Püsikliendi soodustus hakkab kehtima, kui tellimuste kogusumma on vähemalt 50 €.

Lisaks on e-poes  ka ostukorvi soodustus, mida arvestatakse iga ostu puhul ka registreerimata ostjatele. Ostukorvi soodustus hakkab kehtima 20 € ostusummast.

Ostukorvi soodustus:
Ostukorvi summa 20 € 40 € 60 € 80 € 100 €
Soodustus 1 % 2 % 3 % 4 % 5 %
Võimalikud soodustused postitatud tellimustelt (eeldab kasutajakonto olemasolu):
Tellimuste summa 250 € 450 € 650 € 850€ 1000 € 2500 € 2000 € 3000€ 4000 €
Soodustus 1 % 2 % 3 % 4 % 5 % 6 % 8 % 7% 8 %


Registreeritud püsikliendile kehtivad mõlemad soodustused korraga. Näiteks:

  • Teil on eelnevate sisselogituna tehtud tellimuste kogusumma 250 € 
  • Ja teete uue tellimuse summas 40 €
  • Siis on Teie uue tellimuse soodustus kokku 3% (1%  eelnevate tellimuste kogusumma eest + 2% uue tellimuse eest)

 

Kauba valimine ja tellimuse esitamine

  1. Kauba leidmiseks kasutage vasakul olevat toodete menüüd.
  2. Kui Teil on mingi kindel soov, siis kasutage otsingut, mille abil saate leida soovitud tooteid.
  3. Iga toote juurde on märgitud hind, laoseis ja kogus. Toote pildil klikkides avaneb suurem pilt tootest. 
  4. Leides meelepärased helmed, ehete osad või tarvikud, lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate muuta kauba kogust, kaupa ostukorvist kustutada ja esitada tellimust.
  5. Tellimuse esitamiseks täitke kontaktandmete väljad (esitatud andmeid kasutatakse vaid selleks, et Teile kaup edastada) ja valige sobiv paki kättesaamise viis.
  6. Lõpuks esitage tellimus.

Tellimuse edastamise järel kuvatakse Teile tellimuse kinnituse leht, millelt saate avada arve. Arve saadetakse ka automaatselt Teie e-mailile. Juhul, kui tellimuse esitamise järel arve umbes 5min jooksul postkasti ei jõua, siis kontrollige oma rämpsposti. Kui arvet pole ka rämpspostis, siis saab arve võtta tellimuse kinnituse lehelt või võtke ühendust ja Teile saadetakse arve uuesti. Kirjad võivad olla kinni jäänud Teie spam'i filtritesse.

 

Maksmine

Tellimuse edastamise järel saate e-arve. Kui  soovite ka paberarvet, siis tehke tellimuse esitamisel vastavasse kasti linnuke. Esitatud tellimus kehtib 5 kalendripäeva, kui selle aja jooksul ei ole kauba eest tasutud, siis tellimus aegub. Juhul, kui selgub, et mingil põhjusel soovite tellimusest loobuda, siis palun sellest kindlasti teada anda, et  tellimus tühistada ja broneeritud kaup teiste jaoks jälle vabastada.

Arveldusarved:
SEB Pank:   
EE581010220277065224

LHV Pank:   EE857700771003700348

Coop Pank: EE194204278611507306

14 päeva jooksul on võimalik kasutamata kaup tagastada. Kui kaup on tagasi poodi jõudnud, kantakse raha Teile tagasi 14 kalendripäeva jooksul  alates kauba tagasijõudmise päevast. Postikulud ei kuulu tagastamisele.

 

Müügitingimused

1.   Ostu-müügileping loetakse sõlmituks hetkest, kui  tellimuse kogusumma on laekunud OÜ MaiBert arveldusarvele.

2.   Esitatud tellimus kehtib tellimuse esitamise päeva järgselt viis kalendripäeva , kui selle aja   jooksul ei ole kauba eest              tasutud,  siis tellimus aegub ja tühistatakse.

3.   Tellimus postitatakse makse laekumise päeva järgse kolme tööpäeva jooksul. Nädalavahetusel ja riiklike pühade ajal                  pakkide postitamist ei toimu.

4.  14 kalendripäeva jooksul on võimalik kasutamata kaup tagastada. Tähtaeg algab ostjale kauba kättesaamisest.  Ostu-müügilepingust taganemisest  teatage kirjalikult e-posti aadressil info (ät) helmepuu.ee  vabas vormis või taganemisavalduse tüüpvormil.  Kauba peab ostja tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kui kaup on tagasi OÜ MaiBert-ile   jõudnud, kantakse raha  ostja poolt   esitatud arveldusarvele hiljemalt 14     kalendripäeva jooksul. Kauba tagastamise postikulud kannab ostja, samuti ei kuulu tagasimaksmisele tagastatava kauba tellimisel makstud postikulu. Kui tagastatav kaup on saadud tasuta transpordiga (tellimuse summa alates 50€), arvestatakse raha tagasimaksmisel OÜ MaiBert poolt tellimuse postitamiseks tehtud  kulud ostjale tagasikantavast summast maha.

5.    Kui tellitud tootel esineb puudusi, siis vahetame toote ümber (kui sama toodet on laos) või hüvitame selle maksumuse ostja poolt esitatud arveldusarvele hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul arvates toote tagasisaabumisest  OÜ MaiBert-ile . Ümbervahetamiseks või hüvitamiseks tuleb defektiga toode tagastada ja  tagastamisega seotud kulud kannab  OÜ MaiBert.  Enne tagastamist tuleb  müüjaga kokku  leppida tagastatava kauba transpordiviis. 

6.   OÜ MaiBert vastutab tootel ilmnenud puuduste eest kahe aasta jooksul alates toote kättesaaamisest ostjale. OÜ MaiBert  ei vastuta ostjapoolse toote ebaõigel kasutamisel tekkinud puuduste eest, samuti toote kasutamisel tekkinud tavapärase kulumise eest .

7.  OÜ MaiBert-il on õigus ostu-müügilepingust taganeda, kui tellitud kaup on laost otsa saanud. Ostjat teavitatakse tellitud kauba  laost puudumisest kirjalikult e-posti aadressile. Kui tellimuse eest on makstud, siis puuduoleva kauba maksumus hüvitatakse .

8.    Tellitud kauba asendamine mõne teise kaubaga toimub kokkuleppel ostjaga.

9.   Probleemide korral võtke ühendust OÜ Maibert-iga e-posti aadressil info (ät) helmepuu.ee

10.   Ostja   ja  müüja   vahel  sõlmitud ostu-müügilepingust tulenevaid vaidlusi , mida pooled ei ole suutnud lahendada omavahelise kokkuleppe teel, lahendab Eestis tarbijakaitseameti juures  tegutsev  tarbijavaidluste  komisjon. Kaebuste läbivaatamine on tarbijavaidluste komisjonis tasuta.

11.   Kõikidele tarbijatele üle Euroopa Liidu on avatud elektrooniline keskkond, mille kaudu saab lahendada e-kauplejatega tekkinud kaebusi. Keskkond kannab nime ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) http://ec.europa.eu/consumers/odr/

12.   Ostja isikuandmeid (nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) kasutatakse ostjale kauba kohaletoimetamiseks   (edastame vajalikud andmed postiteenust osutavatele ettevõtetele) ja vajadusel ostjaga kontakti võtmiseks.

13.    Lepingutingimused ja enne lepingu sõlmimist antav teave esitatakse eesti keeles .

 


Toode edukalt lisatud ostukorvi
[x] Sulge